آن شرلی به شبکه تماشا می آید

«آن شرلی» به شبکه تماشا می آید لبخند     «آن شرلی» به شبکه تماشا می آید + عکس                       سریال «رویای سبز» قرار است از ۳۰ بهمن ماه به روی آنتن شبکه تماشا برود.                  

به گزارش شبکه ایران، سریال «رویای سبز» محصول ۱۹۸۵ کانادا از روز دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه تماشا پخش می شود. این در حالی است که پیش از این پخش سریال «از سرزمین شمالی» در این ساعت وعده داده شده بود.

 

 

این سریال به کارگردانی کوین سالیوان برنده ۴ جایزه از کانون منتقدین سریال های بین الملل است. مگان فالو در نقش آنی، ریچارد فرنس ورس در نقش ماتیو، کالن دی وورست در نقش ماریلا، جاناتان کرامبی در نقش گیلبرت و اسکایلر گرانت در نقش دیانا از جمله بازیگران اصلی این سریال هستد.

ماجراهای این سریال با پذیرش سرپرستی آن شرلی از سوی خانواده کاتبرت آغاز می شود و در ادامه نیز شاهد رفتن آنه به مدرسه دوستی با دایانا و رقابتش با گیلبرت بلایت هستیم. سرانجام آنشرلی به کالج می رود و در آخر مجددا به گرین گیبلز بر می گردد تا در مدرسه تدریس کند.

 

 

سریال «رویای سبز» برگرفته شده از رمان موفق «آنه در گرین گیبلز» ( Anne Of Green Gables ) نوشته مونتمگری است .مونتمگری در مجموع ۸ کتاب درباره ان شرلی نوشت که هر یک را در سنین مختلف روایت می کند. آخرین کتاب درسال ۱۹۲۰نوشته شد که آن شرلی را در سنین ۴۹ تا ۵۳ سالگی روایت می کند.

آن شرلی به شخصیت مشهوری در ادبیات مردم کانادا بدل شد و همین باعث شد که محل زندگی او به جاذبه توریستی بدل شود. مزرعه گرین گیبلز در کاوندیش در جزیره پرنس ادوارد در کانادا قرار دارد.

                              آن‎شرلی                 3'

/ 2 نظر / 57 بازدید
رها شرلی

من این عکس رو دوست دارم . من رو یاده کنجکاویم در کودکیم می اندازه ممنون از عکس!![قلب]

نازیلا

اپم بیا وبم منتظررررررررررررررررررررررتتم